#1 2009-02-05 18:28:35

Player1

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 2
Punktów :   

Admini dokładnie Destr0

nie wiem co się dzieje reszta admów jest wporządku tylko Destr0 :
1. zaczęłem wygrywać restart serva zrobił
2. napisałem noob zabił mnie
3. zapytałem się czy bawi się adminem odpowiedzią jego był ban
Ja się pytam co się do cholery dzieje reszta admów jest spoko fatal marus klucha nie wiem czy on ma taki kaprys żeby męczyć nieznajomych czy mama go nie kocha czy jakiś inny powód ale zróbcie coś z nim on się nie nadaje na admina!!

Offline

 

#2 2009-02-05 18:31:57

Marus

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 63
Punktów :   

Re: Admini dokładnie Destr0

Jaki masz nick w grze? I dla czego go obrażasz? Wezmę to pod uwagę, tak czy siak powinieneś to rozwiązać jakoś normalnie, a nie wyzywając od nooba

Offline

 

#3 2009-02-05 18:34:16

Stan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: Admini dokładnie Destr0

też tak myśle chociaż dzisiaj byłem świadkiem wygłupiania się mimo to destr0 zawsze był normalny może miał jakiś odpał albo coś Pozdro


The way, I have chosen which be for overcoming impossible, but  not for me

Offline

 

#4 2009-02-05 21:39:31

Player1

Nowy

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Admini dokładnie Destr0

Występuje pod różnymi nickami w grze ponieważ nie znalazłem jeszcze tego który by mi pasował, a to noob to nie było kierowane do destr0 tylko tak napisałem i nie chciałem tego do niego skierować;/

Ostatnio edytowany przez Player1 (2009-02-05 21:40:33)

Offline

 

#5 2009-02-07 21:41:29

F4taL

Użytkownik

5674731
Call me!
Skąd: Stargard Szczeciński
Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Admini dokładnie Destr0

Ej... wedłyg mnie adma powinien miec tylko Klucha Maruśi ja ... bo reszta sie bawi nimi np. stan banuje kluche dla zabawy ;F fourever banuje ludzi zadarmo ;s

Offline

 

#6 2009-02-12 07:47:16

Stan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: Admini dokładnie Destr0

Przyznaje kluchę zbanowałem ale nie dla zabawy, na początku kicka mnu dałem bo myślałem że to jakiś bug że to tylko widać tak że można dać;/ klucha wszedł i mi też dał kicka to ja wszedłem i mu dałem bana ale go zaraz odbanowałem i to był jedyny mój odpał i zaraz go odbanowałem PODKREŚLAM ZARAZ!! Ja nie banuje ludzi tak sobie bo mnie zabił czy coś jak destr0 albo nie robie resów serva bo byłem afk również jak obok wymieniony.
Czy ludzie się na mnie skarżyli?? Mówili coś że źle robie czy jakiś inny grzyb? Jak kogoś zbanuje niepotrzebnie to zaraz mu bana zdejmuje (nigdy się tak nie zdarzyło prócz tego jednego incydentu z kluchą jeszcze raz sorry).
To oco caman? Klucha dopiero niedawno zapłacił za adma a go miał od początku ja już mam opłacone do 19 marca więc sorry ale ja będę się kłócił oto co moje...


The way, I have chosen which be for overcoming impossible, but  not for me

Offline

 

#7 2009-02-14 10:34:16

ziemniak9188

Nowy

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Admini dokładnie Destr0

Nik Revengers Hellraiser ban 14.02.2009r. godzina 2 00

Zbanował mnie Forever bezpodstawnie nagle wszyscy mówili że czituje zawsze tak jest jak ktoś wraca do formy lub lepiej gra.

Gram na słuch i jak wyskakuje to z przekonaniem, że tam ktoś stoi i strzelam. Czasami trochę farta.
Wogóle śmiech na sali zbanował mnie na mapie Fy pool day gdzie każdy widzi i oceniać wh jest nie możliwością w moim przekonaniu.
Nie proszę o unban.
Tylko zachowanie kilka razy wszystkich zabiłem i już czit.
Ostatnie dni mam bardzo dobre w grze wszystko mi wychodzi, a oni to nooby, nie ma jednak jak steam
Treść bana: Czitujesz gracz używa wh...wypiera się tego. Możesz się poskarżyć Marusiowi. i cos tam jeszcze napisał dzieciak i tyle.
pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cosiedzialowczoraj.pun.pl www.zolzy.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.oi.pun.pl www.katalog.pun.pl